Állásajánlatok

1) Márkafüggetlen szervizünk munkafelvevő munkatársat keres.

Feladatok:

  • ügyfelek szakszerű, korrekt tájékoztatása és kiszolgálása
  • színvonalas, gyors és szakszerű munkafelvétel (javítások előkészítése, ajánlatkészítés, ütemezés, anyagrendelés, ellenőrzés, számlázás)
  • flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása
  • szerviz reklamációk kezelése, garanciális ügyintézések
  • ügyfél elégedettségi mutatók nyomon követése,
  • teljesítmény statisztikák vezetése, elemzése

Elvárások:

  • szakirányú képesítés
  • releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények

Munkavégzés helye: Szada

2) Márkafüggetlen szervizünk autószerelő munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gépjárművek javítása, karbantartása, műszaki vizsgára felkészítése.

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • szakirányú végzettség
  • minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbíthatóság

Előny:

  • műszaki vizsgabiztosi képesítés

3) Szervizünk karosszéria lakatos munkatársat keres.

Elvárások:

  • legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • megbízhatóság

  • kultúrált, színvonalas munkakörülmények